На свято Благовіщеня обдаровані й здібні вихованці Радивилівської дитячої школи мистецтв запросили поціновувачів музики й художньої діяльності на яскравий творчий звіт. Від щирої душі, сповненої жаги до прекрасного, вони ділилися своїми успіхами та досягненнями за 2018-2019 навчальний рік.

А був він доволі таки цікавим та насиченим: торік у  жовтні школа відзначила 35-річчя від дня заснування художнього відділу. З цієї нагоди в Радивилівському історичному музеї відбулися урочистості та виставка картин  учнів, викладачів та випускників відділу. А перший тиждень квітня нового приніс у скарбничку здобутків мистецького закладу нові перлини – Р.Дудій та А.Тищук, вихованці художнього відділу, під умілим та чуйним керівництвом викладачів А.Б.Капусти та  О.М.Бельмас стали переможцями заочного етапу конкурсу «Золотий мольберт», який проходив у Львові. Наскільки талановито володіють пензлем юні радивилівські художники, засвідчила підсумкова виставка, облаштована у холі школи.

Особливою подією в житті школи мистецтв став VII Міжобласний конкурс юних виконавців української інструментальної музики імені нашого земляка, композитора Германа Жуковського, який відбувся торік у листопаді. Радивилівська сцена з радістю зустріла 49 учасників з 10 шкіл Рівненської, Львівської та Тернопільської областей. А оцінювало їх виступи журі з Рівненського музичного училища та Інституту мистецтв РДГУ.  Крім всіх цих яскравих подій, вихованці школи  завжди приймають участь в усіх культурно-масових заходах нашого міста, чим неабияк урізноманітнюють концертні програми, даруючи неповторні відчуття насолоди від прослуховування музики у виконанні наживо.

Весна – пора, коли учні школи мистецтв ретельно готуються до академконцертів та іспитів. А найбільш хвилюючою та очікуваною подією, що завершить цей навчальний рік, є випускний вечір.  Свято, яке стане помпезним підсумком творчого навчання для 27-ми обдарованих учнів громади та району.

Цей навчальний рік можна вважати успішним тільки завдяки кропіткій та наполегливій співпраці викладачів та учнів. Яскравим прикладом такого творчого діалогу є звітний концерт за участю юних талантів, що його кожної весни організовують   педагоги та адміністрація школи. От і цьогоріч учні школи продемонстрували на сцені свої найкращі номери. Неповторної атмосфери святу додали як сольні виступи юних меломанів, так і  вокальні та інструментальні ансамблі гітаристів, скрипалів, акордеоністів, а також новостворений ансамбль вчителів школи мистецтв під назвою «Кобзарські передзвони».