Щодня – по два причепи сміття вивозять працівники комунальних служб з радивилівських вулиць: місто активно прибирають до Великодніх свят.

На часі вже звичні господарським рукам весняні клопоти. Щойно тільки сонячне тепло розтопило рештки снігових кучугур, як бригада з благоустрою міської ради взялась за віники й лопати. За ці березневі дні, як повідомив інспектор з екології, земляних робіт та благоустрою міської ради М.С.Грановський, повністю розчищено від прибордюрного бруду всі центральні міські вулиці - О.Невського, Почаївську, І.Франка, Міцкевича. Впорядковано територію військового кладовища (Меморіал Слави), вивезено сміття із міського кладовища. Де була така потреба – працівники з благоустрою завершили розчищати аварійні дерева: до висотних робіт було залучено придбану торік міською радою автовишку.  Погідні дні сприяли тому, аби організувати роботу і довкола впорядкування центральних клумб та їх підготовки до висадження квітів. Жіночий склад бригади навів лад з трояндами та декоративними кущами: якраз встигли, доки рослини не випустили перших пагонів.

У подальших планах з облаштування міського благоустрою - побілка бордюрів та озеленення міста, - відзначив Микола Степанович.  І, в продовження теми, розповів, що, частково, такі роботи вже розпочато. Зокрема, на початку цього тижня вздовж усієї вулиці Почаївської працівниками з благоустрою було закладено липову алею. Всього вздовж дороги уже виструнчились біля півсотні молодих саджанців. Щоб деревця якомога швидше вкоренилися на місці тих лип, що їх торік так нещадно понищили невідомі вандали, алею додатково вимостять ґрунтом, - уточнив інспектор.