Одним із основних завдань цивільного захисту є оперативне оповіщення населення про загрозу виникнення або виникнення надзвичайної ситуації, своєчасне інформування про обстановку та заходи, що вживаються для запобігання надзвичайним ситуаціям та подолання їх наслідків.

З метою підвищення рівня захисту населення від непередбачуваних надзвичайних ситуацій і попередження можливих людських втрат, 21 березня 2019 року фахівці Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області розгорнули мобільний навчально-консультаційний пункт з навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях на території Радивилівської міської ради (об’єднаної територіальної громади)громади). 

До роботи пункту долучилися рятувальники Радивилівського районного сектору ГУ ДСНС України у Рівненській області, котрі продемонстрували пожежно-технічне обладнання рятувальної техніки, за допомогою якого ліквідовуються пожежі та інші надзвичайні події.

Педагогічні працівники НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області надали інформаційно-консультаційну допомогу з актуальних питань ЦЗ та безпеки життєіяльності жителям міста. З учнями Радивилівського НВК „ЗОШ І – ІІІ ст. №1-гімназія”, котрі відвідали мобільний пункт, провели вікторину на протипожежну тематику з елементами розгадування ребусів. Робота консультантів мобільного консультаційного пункту була спланована таким чином, щоб кожний його відвідувач міг отримати вичерпні роз’яснення щодо питань гарантованого забезпечення захисту та правильного порядку дій в умовах загрози або виникнення надзвичайних та нестандартних побутових ситуацій, адже їх набагато легше, швидше та дешевше попередити, аніж потім ліквідувати її наслідки.

За матеріалами - http://nmc-rivne.ucoz.ua/news