В клубі с.Гаї-Лев’ятинські було організовано громадські обговорення, куди були запрошені заступник міського голови з гуманітарних питань О.В.Пастух та начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Радивилівської міської ради І.М.Ковалевська, в.о. старости Немирівського старостинства А.П.Колдун, директор Немирівської ЗОШ І-ІІІ ступенів І.П.Польова. Разом із місцевими жителями обговорювали наболіле усім питання про придбання автобуса на підвезення дітей.

А воно, як ніколи дотепер, близьке до вирішення, наголосила у своєму виступі, зокрема, начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Радивилівської міської ради І.М.Ковалевська. 

Якщо тільки буде досягнуто давно назрілого компромісу… Суть його полягає в тому, що гаївчани, у чиїх домівках підростають школярі чи майбутні  першокласники, аби не суперечити вимогам чинного освітнього законодавства, повинні написати заяви на їх зарахування у Немирівську ЗОШ. Автоматично з їх письмовими зверненнями на ім’я директора, місцева влада отримує усі необхідні важелі для подальшого розгортання процедури закупівлі нового шкільного автобуса. 

  • Був час, коли держава безкоштовно забезпечувала освітні заклади шкільними автобусами, пізніше - на умовах співфінансування з місцевими бюджетами. Але Немирівська школа завжди випадала із перспективи бути з автобусом тільки через те, що діти із сусіднього села Гаїв-Лев’ятинських не числилися учнями ні цієї школи, ні нашого району взагалі, - пояснила суть багаторічної проблеми Ірина Миколаївна.