Вже традиційно дата виведення радянських військ з Афганістану, 15 лютого, відзначається у нас як День вшанування всіх учасників бойових дій на території інших держав. Цьогоріч 30-а річниця цієї пам’ятної для сотень тисяч воїнів та їх матерів події, коли ми віддаємо данину поваги мужності та героїзму воїнів-афганців та тих, хто виконували свою непросту місію в більш як двадцяти країнах світу.

З цієї нагоди в міській школі мистецтв відбувся урочистий концерт. З привітанням до ветеранів-афганців звернувся міський голова Микола Карапетян, голова ветеранської спілки колишніх «афганців» Віктор Вознюк. Великій групі учасників війни було вручено пам’ятні грамоти, цінні подарунки, почесні відзнаки до 30-річчя виходу з Афганістану.

Відбулося богослужіння біля пам’ятного знаку загиблим воїнам-афганцям, проведене за участю священика міського Свято Олександро-Невського храму, благочинного о.Вячеслава.

…Час нездатний викреслити з пам’яті героїчні подвиги, мужність й вірність військовому обов’язку, які демонстрували тисячі наших земляків, долею одягнутих у солдатські шинелі. Вони на сьогоднішній день є взірцем для синів нашої держави, які боронять її землі на Сході, мужньо, самовіддано, ціною власного життя захищають державну цілісність і суверенітет України.

 

Наш кор..