Саме з приводу бюджетних змін востаннє у році, що минає, депутати Радивилівської міської ради зібралися на робоче засідання. Хоч порядок денний позачергової, 52-ї сесії складався всього з одного питання, проігнорувати його означало б позбавити фінансових гарантій цілу низку об’єктів соціальної інфраструктури громади, які нині перебувають на етапі обновлення та реконструкції.

Керуючись пунктом 23 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» (зі змінами), Бюджетним Кодексом України (зі змінами), Законом України «Про державний бюджет на 2018 рік», за погодженням з постійною комісією міської ради з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, житлово-комунального господарства, комунальної власності, підтримки підприємництва, майнової політики та приватизації, депутати ухвалили зміни до міського бюджету. За рахунок субвенції з державного бюджету на суму чотириста дев’яносто тисяч гривень, яка надійшла у Радивилівську ОТГ згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України  №934-р від 05 грудня 2018 року на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, рішенням сесії здійснено відповідні зміни у частині розподілу видатків міського бюджету. Відтак, державну субвенцію спрямували на завершення капітального ремонту Підзамчівського дошкільного навчального закладу «Теремок» та на придбання дітям необхідних меблів,  заміну покрівлі та віконних блоків у спортивному залі Радивлівського НВК «школа№2-ліцей» ім.П.Г.Стрижака,  заміну віконних та дверних блоків у міському ДНЗ ясла-садочок №1 «Сонечко»,  а також на придбання комп’ютерної техніки для навчальних закладів відділу освіти  Радивилівської ОТГ.

На запитання депутатів, чи встигнуть за ці кілька днів освоїти таку чималу субвенцію, доповідач – заступник міського голови з фінансово-економічних питань І.Ю.Довбиш зауважила, що ці кошти є перехідними, а, отже, можуть бути використані за цільовим призначенням і в новому році.

Наш кор..