В суботу, 22 грудня, завершився розпочатий Кабінетом Міністрів України у лютому поточного року процес передачі земель сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад, які були утворені до 2018 року. Більше восьмиста тисяч гектарів було передано і Радивилівській ОТГ.

Відповідно до затвердженого наказу про передачу земельних ділянок державної власності у комунальну власність, Радивилівській міській раді передано у комунальну власність земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею 865, 8694 гектара, які розташовані на території колишніх Башарівської, Дружбівської, Немирівської та Підзамчівської сільських рад. На підписанні акту приймання-передачі земельних ресурсів побував перший заступник голови Радивилівської міської ради Віктор Ісюк.

Розпорядження  щодо передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності в комунальну власність об’єднаних територіальних громад уряд ухвалив 31 січня. Цей документ дає змогу  провести земельну децентралізацію, не вдаючись до змін у законодавстві. Держгеокадастр розпочав процес передачі земель з 1 лютого 2018 року. А вже у новому 2019 році Головним Управлінням Держгеокадастру України  заплановано провести передачу земель сільськогосподарського призначення державної власності орієнтовною площею 4 тис.га для семи ОТГ Рівненської області.