Цьогоріч на Миколая отримали подарунок, про який давно мріяли,  і вихованці  дитячого зразкового духового оркестру Радивилівського міського Будинку школяра. Відтепер колектив не тільки гарно «звучатиме», але й куди більш естетично виглядатиме. За сприяння міського голови М.А.Карапетяна, в бюджеті вдалось викроїти необхідну суму, аби юні музиканти, нарешті, переодягнулись із зношених жилетів-шаровар у нові, сучасні концертні костюми.

Без мелодійних переливів духових інструментів у Радивилові не обходиться жодна урочистість, жоден святковий захід.  Щороку дитячий оркестр бере участь і в обласному фестивалі духової музики «Дзвенить оркестрів мідь», куди з’їжджаються десятки подібних колективів з усієї Рівненщини.

За словами керівника Леонтія Васильовича Тимощука, під чиїм мудрим наставництвом цей дитячий колектив вже давно перетнув межі звичайної гурткової роботи і перетворився на справжню творчу перлину Радивилова, востаннє гардероб духового оркестру оновлювався більше десятка років тому. 

З міського бюджету на це замовлення було витрачено більш як двадцять сім тисяч гривень. Разом на потреби духового оркестру було пошито сорок комплектів сучасних концертних костюмів.