Тридцять продовольчих наборів було розвезено за адресами мешканців громади, які мають важкі проблеми зі здоров’ям, та, як наслідок – пожиттєву інвалідність.

Щороку, 3 грудня, у світі відзначається Міжнародний день людей з інвалідністю, який проголошено Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році. Відзначення цієї дати спрямоване, передусім, на посилення уваги до проблем громадян з особливими потребами, захисту їх гідності, прав і благополуччя. 

Уже традиційно, за сприяння голови Радивилівської міської ради М.А.Карапетяна, до Міжнародного дня людей з інвалідністю жителі об’єднаної громади цієї соціально-вразливої категорії, які перебувають на обслуговуванні відділення соціальної допомоги вдома Радивилівського територіального центру надання соціального обслуговування (надання соціальних послуг), отримали продовольчі набори. Благодійний жест на підтримку людей з особливими потребами проявили благодійники та меценати  - ТМ «РадиМо» (А.І.Грисюк, С.А.Грисюк), Агрокорпорація «Крупець» (В.О.Варфалюк, В.В.Варфалюк),  ТзОВ «Щедра нива» (І.О.Кирик). Починаючи з понеділка, працівники територіального центру відвідували своїх підопічних з приємною місією. Найвищою нагородою за вручені пакунки з продуктами харчування стала щира людська вдячність. Обтяжені важкою хворобою, завдяки подібним акціям люди з особливими потребами відчувають себе повноправними членами громади та, щонайголовніше, не почуваються забутими чи полишеними наодинці зі своїми проблемами.