Старостинство сьогодні особисто відвідав голова об’єднаної громади М.А.Карапетян, передав завідувачці клубу С.Досмамедовій сучасну аудіотехніку.  Такі ж комплекти звукового обладнання днями отримають Радивилівський НВК «школа№1-гімназія» та клуб с.Гаї-Лев’ятинські.

У Дружбі ніколи не переставала вирувати творчість. Щоб життя односельчан було цікавим та насиченим, тут діють художні колективи, проводяться різноманітні свята, концерти, дискотеки. Культурною родзинкою села стали новорічні вогники, а також тематичні зустрічі, в яких беруть участь не лише діти, а й люди старшого віку. Оскільки для організації дозвілля у сільському клубі використовували застаріле обладнання, і апаратура часто давала збій в роботі, дружбівські аматори сцени уже давно мріяли про якісний звуковий супровід під час своїх виступів. Тож для того, аби талановита молодь  старостинства й надалі тішила односельців змістовними та яскравими концертами, в дружбівському клубі оновили аудіотехніку.  Придбані за кошти з міського бюджету нові, потужні колонки, два комплекти мікрофонів, мікшерний пульт суттєво поліпшать умови для проведення культурно-масових заходів та забезпечать їм якісний звуковий супровід, із вдячністю наголосила завідувачка С.Досмамедова.  На закупівлю аудіотехніки з міського бюджету було спрямовано близько 30 000 гривень.

Принагідно, міський голова зауважив, що найближчим часом буде позитивно вирішено і питання температурного режиму у клубі, аби діти, яким до вподоби активне дозвілля й творчість, могли комфортно займатися на улюблених гуртках.