Одним із таких осередків віднедавна є мобільна бригада соціально-психологічної допомоги, яку укомплектовано на базі Дубенського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.  Психологи й соціальні робітники, які входять до її складу, уповноважені надавати компетентні консультації, брати участь у виявленні потерпілих від домашнього насильства;

проводити роботу у проблемних сім’ях з метою уникнення погіршення домашнього мікроклімату Якщо є така необхідність, фахівці мобільних бригад направляють потерпілих до медиків та юристів, проводять різнотипні просвітницькі заходи (майстер-класи, тренінги, лекції) на попередження гендерно зумовленого домашнього насильства. У вівторок, 23 жовтня, у Радивилівському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відбулося перше спілкування фахівців мобільної бригади з місцевими спеціалістами(фахівці із соціальної роботи міського центру СССДМ Л.Надорожна, С.Матвіїшин, начальник служби у справах дітей міської ради О.Пісарєва, начальник сектору соціального захисту населення міської ради К.Наконечна, приватний адвокат О.Прядун). Обговорювали, зокрема, алгоритми дій в умовах чинного законодавства у випадках, коли доводиться виїздити на виклики, спровоковані  насильницькими діями одного члена сім’ї щодо інших, можливість першої ефективної допомоги жінкам, яким у найвищий градус домашнього конфлікту (задля збереження життя й здоров’я) доводиться покидати власний дім.

Наша довідка: Майже кожна четверта українка потерпає від домашньої тиранії, про що свідчать дані дослідження ФН ООН в Україні відносно поширення насильства щодо дівчат та жінок. Понад 60 відсотків потерпілих від насильства не повідомляють про його вчинення та не звертаються по допомогу. Розуміючи масштаби та наслідки цієї проблеми, Фонд народонаселення ООН в Україні, спільно з Міністерством соціальної політики України  та міжнародного благодійного фонду «Українська фундація громадського здоров’я» виступили з ініціативою. І, як результат, у більшості областей країни були сформовані мобільні бригади соціально-психологічної допомоги, які покликані допомагати у виявленні таких проблемних сімей, а також надавати екстрену та планову допомогу потерпілим від насильства. Проект «Комплексний підхід до вирішення проблеми насильства щодо жінок та дівчат в Україні» більше місяці тому стартував і на Рівненщині.