Про новітні чинники та еко-ресурси, завдяки яким приватне господарство чи бізнес-напрямок могли б стати максимально енергопасивними та економними, радивилівцям розповіли досвідчені фахівці в галузі альтернативної енергетики та обладнання з міст Дубна, Луцька. Відбулась он-лайн презентація енергоощадних технологій застосування енергії сонця, вітру, землі та води, в результаті яких дім не тільки починає «економити», а й приносить своїм господарям відчутний фінансовий дохід. Про експлуатаційні особливості фотовольтаїчних модулів у приватній садибі та кращі бренди у їх виробництві аудиторію вичерпно поінформувала представник компанії ТОВ «МБІ Девелопмент» офіційного імпортера SunPower в Україні Анна Нестеренко. Серед іншого вона зауважила:

- Не так давно ми підписали договір з Європейським Союзом і увійшли у європейське енергетичне товариство. В зв’язку з цим, Україна зобов’язалась  привести до ладу і свій енергетичний ринок. Для простих українців, які є споживачами електроенергії, це означає неминуче зростання тарифів до тих розцінок, які сьогодні діють в Європі. З 2013 до 2018 року вартість електроенергії уже зросла на 300 відсотків. І подальше підняття цін - просто неминуче, адже на сьогодні Україна має найнижчий тариф на електроенергію в ЄС. Щоб ці перетворення проходили максимально комфортно та безболісно для українських громадян, міжнародна спільнота спонукає нас обирати альтернативу. Яку, до того ж, в нашій державі підкріплено фінансовим стимулом у вигляді «Зеленого тарифу»: йдеться про механізм, покликаний заохочувати людей більш активно впроваджувати еко-енергетику на місцях. Для цього оптовий ринок електричної енергії України зобов'язаний закуповувати електричну енергію, вироблену на об'єктах електроенергетики з альтернативних джерел енергії.  В Україні «зелені» тарифи на електроенергію, вироблену з використанням різних поновлюваних джерел енергії, прийняті на законодавчому рівні в 2009 році і діятимуть до 2030-го року.

Детальні роз’яснення щодо державної фінансової підтримки населення у процесах впровадження «зеленої» енергетики надав представник «Укргазбанку». Семінар-презентацію на тему впровадження альтернативної енергетики на місцях було організовано за сприяння та підтримки голови Радивилівської ОТГ М.А.Карапетяна.