Радивилівська міська рада об'єднана територіальна громада
Радивилівський район, Рівненська область

ВІДРАЗУ ДВА ВАЖЛИВІ ЗВЕРНЕННЯ прийняли депутати під час позачергової сорок восьмої сесії міської ради восьмого скликання, яка відбулась 16 жовтня 2018 року.

На розгляд позачергової сесії були винесені наступні питання: Про внесення змін у рішення сесії міської ради від 07.06.2017 року № 278 «Про Програму соціально-економічного та культурного розвитку Радивилівської ОТГ на 2017-2020 роки» (із змінами та доповненнями); Про внесення змін і доповнень до рішення міської ради від 23.01.2018 № 413 « Про Програму благоустрою Радивилівської ОТГ на 2018 рік»; Про внесення змін до міського бюджету на 2018 рік; Про звернення депутатів Радивилівської міської ради об’єднаної територіальної громади щодо руху великовагового транспорту; Про звернення депутатів Радивилівської міської ради об’єднаної територіальної громади щодо  виділення коштів з державного бюджету на забезпечення централізованих заходів з  лікування хворих на цукровий діабет в Україні.

З розглянутих питань депутатами було прийнято відповідні рішення. А депутатські звернення вирішено оприлюднити і в тижневику «Сурми Радзивілів».

 

Наш кор..

 

 

 « повернутися до списку новин