Саме  в час, коли  чарівна  осінь  порозвішувала  на  гілочках  дукати  золотого  листя, ми відзначаємо особливе свято - День  людей мудрого  віку. Тематичний захід для сивочолих односельчан організували і в Підзамчому. Ведучі  Валентина Мельничук  та  Світлана  Атаденко  привітали  присутніх, які зібралися у залі клубу,  зі  святом. Висловили шану і повагу  людям, які пройшли  великий  віковий  і  життєвий  шлях, при цьому, самовіддано трудилися та примножували найголовніші із чеснот – віру, мудрість, порядність.

З привітальним  словом  виступила  в.о. старости  Під-замчівського старостинського  округу  Радивилівської   ОТГ  Л.В.Воронко. Після щирих і щиросердечних слів темп святу задавала дзвінка українська пісня. Виступили учасники  жіночого  вокального  ансамблю, заспівавши душевні куплети пісень «Добрий  день вам», «Сімя», «Солодка ягода». А також жартівливі: «Черешенька», «А в саду калина». Людей  старшого  покоління – досвідчених, мудрих, добрих – вітала і

вокальна  група у чоловічому складі. У їх виконанні прозвучали пісні: «Плакала калина», «Ти не така, як усі» та «Симпатюлька». Родинний дует у складі Валентини та Анни Мельничуків  викликали цілу палітру емоцій, талановито виконавши  пісню: «Мама і доня». А Ірина Гринюк  та  Яна Цапок  розбудили у поважної аудиторії гадки про квітучу молодість, заспівавши ліричну :«Солодкі сльози».

Місцевий гуморист Дмитро  Воронко  розвеселяв  присутніх  жартівливими рядками з творів: «Як ми з  кумом  мед качали», «Рецепт для похудання» та «Не ті тепер мами».». Концертна  програма  закінчилась  піснею  «Щастя добра і любові»  (солістка - Валентина  Мельничук). Але на фінальних акордах пісень свято  не завершилось: зустріч продовжувалась задушевними бесідами та смачним  чаюванням. Наш вечір для людей мудрих, досвідчених, сивочолих, вкотре пройшов  у  дружній, родинній 

 атмосфері. Від сивочолого гурту - до організаторів свята та аматорів сцени із вдячним словом  звернулися Марія  Додь  та Людмила Повх. Прозвучали побажання многих літ у добрі й здоров’ї  в.о.старости Л.Воронко, працівникам філіалу  «Будинок культури Підзамче» С.Атаденко, Н.Додь та  всім учасникам  художньої  самодіяльності. Не лише за змістовну концертну програму та відпочинок, а й можливість  поспілкуватися та  відпочити душею.

       Надія  Додь, художній  керівник клубу-філіалу с.Підзамче