Жовтень, щедрий на барви осінні, багатий також на плоди, що їх дарує людині природа. Символічно, що саме в таку благодатну пору відзначають своє професійне свято ті, хто присвятили себе навчанню та вихованню підростаючого покоління. Адже вчительське слово, як і добірне зерно, здатне прорости добром, людяністю, вихованістю та порядністю.

 

У Радивилівській об’єднаній громаді плекають в дітях квітучий  сад знань, науки, мудрості понад шістсот працівників освіти. З них 406 – педагогічні працівники. Надзвичайно важлива місія покладена на кожного з них: розправити маленькі крила для лету, тривалістю в ціле життя.

Зі словами вдячності та з побажаннями подальших успіхів у такій необхідній та благородній педагогічній справі до освітян, які зібрались на урочистості з нагоди свого свята у залі міського Будинку культури, звернулися голова об’єднаної громади  М.А.Карапетян та начальник відділу освіти, культури й туризму, молоді та спорту міської ради І.М.Ковалевська.

За самовіддану багаторічну працю, серце й душу,  сповна віддані дітям, доземний уклін та особливу пошану було висловлено і ветеранам освітньої галузі, вчителям-професіоналам, які нині – на заслуженому відпочинку: І.К. Орлу, Г.Г.Мирній, І.О.Кеді, Є.П.Гудимі та багатьом іншим.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток освіти та з нагоди Дня працівників освіти почесними грамотами Управління освіти і науки Рівненської ОДА було відзначено Воронко Л.В., директора Підзамчівської ЗОШ, Козіцьку Т.К., вчителя початкових класів Радивилівського НВК «школа №1-гімназія», Крук Л.В., завідувачку Немирівським закладом дошкільної освіти, Мамчура А.П., заступника директора Радивилівської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи, С.В.Пашулю, головного економіста відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Радивилівської міської ради, Польову І.П., директора Немирівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Почесні грамоти за самовіддачу у навчанні та вихованні підростаючого покоління, а також з нагоди професійного свята – Дня працівників освіти – почесні грамоти міської ради отримали педагоги загальноосвітніх, а також дошкільних навчальних закладів. Після урочистого вручення квітів, подарунків та грамот для усіх, хто сіє вічне, мудре, добре, працівники та вихованці міського Будинку культури підготували вітальний концерт.