В середу, 26 вересня, у Радивилівській міській бібліотеці проходила зустріч із «Золотим письменником України», членом Національної спілки, лауреаткою всеукраїнського літературного конкурсу «Коронація слова» Світланою Талан.

У відвертій розмові одна із найпопулярніших письменниць сучасності змогла привідчинити двері у найпотаємніше - творчу робітню літератора, поділившись з шанувальниками таїною народження своїх книг. За версією журналу «Фокус» Світлана Талан входить до трійки найпопулярніших письменників України. Пише в жанрі правдивої історії: про життя і смерть, зраду близьких людей, нерозуміння найрідніших, і, звичайно ж, про любов. Головною героїнею її сюжетів є жінка, яка, часом, помиляється в пошуках життєвої рівноваги. Але яка так прагне щастя! Саме тому твори Світлани Талан користуються великою популярністю, їх із задоволенням читають люди різного покоління.

Разом із користувачами бібліотеки на знайомстві з відомою письменницею побувала і начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Радивилівської міської ради І.М.Ковалевська. Безпосереднє спілкування з авторкою нікого не залишило байдужим: шанувальники бажали їй нових творчих злетів та якнайшвидшої екранізації улюблених творів. Не інакше, як подарунком до професійного свята всіх бібліотекарів назвала візит шанованої гості у радивилівську книгозбірню виконуюча обов’язки її директора Г.Я.Гнатюк. Гарні квіти, збірник краєзнавчих матеріалів від місцевого автора В.І.Ящука, а також сувенір від міського голови М.А.Карапетяна - ось те, що нагадуватиме відомій майстрині слова про наше гостинне містечко. Радивилівська бібліотека також долучилась до благодійної акції, передавши дітям зі східних областей України художню літературу.