«Всеукраїнський рух «Сила права» - правозахисна організація, що надає безкоштовну юридичну допомогу громадянам, які постраждали внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України та окупації частини території України.

На безоплатній основі юридична команда «Сила права» супроводжує увесь процес – від підготовки першої заявки до суду до фактичного отримання компенсації матеріальної та моральної шкоди від Російської Федерації.

Незалежна правозахисна організація «Сила права» надає юридичну допомогу таким категоріям:

  • родинам загиблих військовослужбовців та загиблих осіб;
  • військовослужбовцям та цивільним особам, які отримали поранення та каліцтва, психологічні травми;
  • військовослужбовцям, які побували в полоні;
  • цивільним особам, що побували у незаконному ув’язненні;
  • вимушеним переселенцям з окупованих територій АР Крим, м.Севастополя, Донецької та Луганської областей;
  • громадянам, які втратили особисте майно в результаті військових дій чи окупації.

У 19-ти регіонах України за заявами постраждалих – родин загиблих, поранених військовослужбовців та військовослужбовців, які побували у полоні, а також вимушених переселенців з Криму та Донбасу – отримано низку судових рішень про встановлення юридичних фактів нанесення шкоди внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України та окупації Російською Федерацією частини території нашої країни. Також отримано позитивні рішення про стягнення суми шкоди в інтересах родин загиблих та вимушених переселенців.

Станом на 11 червня 2018 року допомогою «Сила права» скористалися понад 15 тисяч громадян України,  які постраждали внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти нашої країни. Загалом же, завдяки зусиллям команди «Сила права» отримано понад 200 позитивних судових рішень на користь позивачів. Сьогодні у 22-ох регіонах України працюють юридичні офіси «Сила права».

Докладна інформація доступна на сайті: www.sila-prava.org