Про проведення конкурсу на заміщення вакантної  посади директора комунальної установи «Радивилівський інклюзивно-ресурсний центр»

Радивилівської міської ради Радивилівського району Рівненської області

Комунальна установа «Радивилівський інклюзивно-ресурсний центр» Радивилівської міської ради Радивилівського району Рівненської області розташована м. Радивилів Рівненської області, поштовий індекс 35500. вулиця Шкільна, будинок 5.

Умови оплати праці директора комунальної установи «Радивилівський інклюзивно-ресурсний центр» складають:

посадовий оклад – 4264 грн.;

Головними кваліфікаційними вимогами до претендентів є вища освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія», «Психологія»,  стажем роботи за фахом не менше п’яти років.

Термін подачі документів претендентів для участі у конкурсі проводитиметься з 05 по 19 липня 2018 року включно до 18:00 год. Документи приймаються за адресою: Рівненська область, Радивилівський район, місто Радивилів, вулиця Івана Франка, 13,  відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Радивилівської міської ради.

Для участі у конкурсному відборі необхідно подати такі документи:

1. копію паспорта громадянина України;

2. письмову заяву про участь у конкурсі;

3. копію (копії) документа (документів) про освіту;

4. заповнений особовий листок з обліку кадрів та автобіографію.

5. згоду на збір та обробку персональних даних;

6.копія військового квитка та особова картка працівника (типової форми П2).

Особою від відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Радивилівської міської ради, яка уповноважена надавати інформацію про конкурс та приймати документи для участі в ньому, визначено інспектора з кадрів відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Радивилівської міської ради Прокопович Світлану Миколаївну (мобільний телефон 0932437917, електронна пошта   procopovuch@ukr.net)