Щорічно, 28 червня, Україна відзначає свято великої історичної ваги — прийняття Основного закону, який назавжди залишиться символом сильної держави, правовою основою, що забезпечує кожному свободу слова та віросповідання, можливість на самореалізацію.

Напередодні Дня Конституції України у Радивилівській міській раді відбулися тематичні урочистості. До працівників апарату міської ради, представників структурних підрозділів з вітальним словом звернувся перший заступник міського голови В.М.Ісюк.

У своєму виступі, зокрема, він зазначив, що Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, стала гарантом незалежності і соборності України. Саме конституційні засади гарантують органам місцевого самоврядування відповідну законодавчу площину, аби продуктивно відстоювати інтереси кожного громадянина, зміцнювати добробут людей, повсякчас забезпечувати високий рівень життя всіх мешканців територіальної громади.

З нагоди свята Віктор Михайлович побажав усім присутнім міцного здоров’я, мирного неба та плідної праці в ім’я подальшої розбудови нашої громади та всієї України – як сучасної, європейської та правової держави.