Сьогодні, 18 червня, своє професійне свято відзначили дільничні офіцери поліції Радивилівщини. 

Представники цієї професії, безумовно, заслуговують глибокої шани та поваги від населення, адже серед їх основних завдань - зміцнення правопорядку, захист людських прав та інтересів, а ще - профілактика злочинів та правопорушень. Як і їх оперативне розкриття.
З нагоди свята у Радивилівському відділенні поліції було проведено урочисте зібрання. З метою віддати належне нелегкій праці дільничних офіцерів, окрім колег та керівництва відділення поліції, слова вітань стражам громадського порядку адресували і представники влади. Зокрема -  заступник голови Радивилівської ОТГ О.В.Пастух, голови Козинської та Крупецької об’єднаних територіальних громад Ю.А.Костюк та В.В.Мошкун. Слід зазначити, що задля спільної справи – покращення безпеки місцевого населення, у кожній громаді повсякчас намагаються підтримувати якісну співпрацю з правоохоронцями, зокрема – і дільничними офіцерами, тримаючи руку на пульсі їхніх потреб, з готовністю  максимально забезпечити правоохоронців усім необхідним  для несення служби.
Тож найперше поважні гості подякували правоохоронцям за щоденну нелегку працю на дільницях, яка є надважливою у сьогоднішній неспокійний для усієї країни час.  Працювати на покращення громадського порядку нині вкрай нелегко, однак радивилівські дільничні офіцери гідно виконують свій обов’язок.
- Ви є основою нашої поліції. Адже від того, наскільки якісно організована вами  робота, залежить і рівень безпеки на вулицях нашого міста, громади, району в цілому, -  зауважив у своєму виступі О.В.Пастух, заступник міського голови з гуманітарних питань.

Відтак,  керівники об’єднаних громад  вручили дільничним офіцерам, які обслуговують територію міста та сільських рад - Павлу Вікторовичу Чучману, Сові Андрію Степановичу та Марковичу Василю Дмитровичу почесні грамоти, підкріплені матеріальним заохоченням.

На завершення своїх колег з професійним святом привітав і начальник районного відділення поліції Юрій Семеренко. Замість звичного «дякую» дільничні впевнено і гідно відповідали: «Служу українському народу», після чого їм лунали гучні оплески із залу.