На окраїні села Новоукраїнське, що в Дружбівському старостинстві Радивилівської об’єднаної громади, цьогоріч знову відбулась страйкбольна тематична реконструкція за мотивами військового конфлікту в Афганістані 1979-89 років. 
Організатором заходу виступила Радивилівська команда Ш.Т.У.Г. під командуванням Руслана Бормового. Відтворенням проекту «Війна в Афганістані: 1979-1989 рр.» місцеві страйкболісти  займаються, починаючи з 2011 року. Щороку саме тут, оскільки ландшафт місцевості – заліснене плоскогір’я, доволі схожий на природні умови Афганістану. І ці природні умови  дозволяють гравцям вельми реалістично відтворювати поставлені перед ними завдання та місії. Масштабна гра-реконструкція за всі ці роки навіть набула всеукраїнського формату, адже в числі учасників - страйкболісти із Києва, Мукачева, Львова, Ужгорода, Одеси, Черкас, Володимир-Волинського, Тернополя, Кривого-Рогу, Шепетівки, Ковеля та ще майже десятка міст.

За конкретний час, у складних умовах, гравці повинні не тільки «вижити», а й успішно виконати низку військово-тактичних завдань. Окрема тема – це одяг та спорядження: кожен учасник повинен максимально точно відповідати історичним аналогам напрямку, який реконструює команда. Загальна кількість учасників склала майже сотню  осіб! В тому числі, гру-реконструкцію у с.Новоукраїнське відвідав також запрошений гість із Ірландії, який залишився вельми вражений побаченим.

За допомогу та активне й всебічне сприяння у проведенні всеукраїнської гри-реконструкції на території с.Новоукраїнське Радивилівської об’єднаної громади організатори заходу та учасники радивилівської команди Ш.Т.У.Г. на чолі із Романом Бормовим висловлюють щиру подяку міському голові М.А.Карапетяну та його заступнику з гуманітарних питань О.В.Пастуху.