У четвер, 14 червня, в міському Будинку культури зібралися всі, хто пов’язали свої долі з однією із найбільш благородних та найшановніших в суспільстві професій – службою у медицині. Яка, до того ж, завжди вимагала високої самопожертви. Адже одягнути білий халат  - означає назавжди стати на сторожі людського життя. Бути напоготові навіть у вихідні та в позаробочий час мобілізовувати власні уміння й сили, аби вберегти чиєсь здоров’я від підступної хвороби, полегшувати чужі біль та страждання.

З нагоди урочистостей, організованих з нагоди свята, подяку медичним працівникам, вже традиційно, висловили представники влади - голови Радивилівської та Крупецької об’єднаних територіальних громад Микола Аракелович Карапетян,  Віталій Володимирович Мошкун, голова районної ради Володимир Миколайович Кондик.

У лікарських руках щодня опиняються десятки людських доль, які залежать не тільки від рівня їх кваліфікації і призначеного лікування, але й від психологічної підтримки і проявленого милосердя. Саме тому із відчуттям особливої гордості представниками влади було зазначено: у колективі медиків Радивилівщини працюють саме такі фахівці, які щиро віддані клятві Гіппократа. Їх щоденний подвиг і справді достойний високої пошани.

Про те, що лікарів недаремно називають ще і хранителями життя, адже саме люди в білих халатах першими приходять на допомогу у найскрутніші хвилини і допомагають боротися за найцінніший скарб – наше здоров’я, зауважив у своєму виступі, зокрема, і голова Радивилівської ОТГ Микола Аракелович Карапетян. Вже традиційно, кращих працівників медичної спільноти району було нагороджено почесними грамотами, квітами та грошовими конвертами. З нагоди відзначення професійного свята – за сумлінну працю, відданість справі, активну життєву позицію міський голова вручив почесні грамоти І.А.Б’єзі, лікарю-хірургу поліклінічного відділення районної лікарні, О.С.Варфалюк, лікарю-невропатологу відділення денного перебування Радивилівського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), К.В.Голуб-Поган, лікарю-наркологу поліклінічного відділення районної лікарні, Л.П.Гунько, сестрі медичній процедурній поліклінічного відділення районної лікарні, І.В.Кропивській, лікарю-педіатру поліклінічного відділення районної лікарні, І.А.Куріч, статисту медичного комунального закладу охорони здоров’я «Радивилівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги», Г.Ф.Лемещук, лікарю-дерматологу поліклінічного відділення районної лікарні, М.В.Черешньовській, старшій медичній сестрі Радивилівської амбулаторії КЗ «Радивилівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги».  

З побажаннями міцного здоров’я, за віддану службу колективу висловив подяку і головний лікар районної лікарні Ф.Г.Стецюк. Зауваживши, що навіть в непростий час реформ усієї галузі охорони здоров’я в Україні, медичні працівники Радивилівщини і далі працюють ефективно, не знижуючи обсягів і якості медичної допомоги.  Крім глибоких слів подяки за чуйні серця та щоденний лікарський подвиг в боротьбі за видужання пацієнтів, Федір Григорович також вручив відзнаки кращим у професії. Побажання щастя, достатку з нагоди Дня медика присутнім висловив Роман Ярославович  Василюк, голова ради районної профспілкової організації медичних працівників. Імена кращих у первинній ланці медицини назвала головний лікар районного центру ПМСД В.Поляк. Продовжилися урочистості творчими вітаннями, що їх підготували з нагоди свята лікарям працівники міського Будинку культури.