Зокрема, для вихованців загальноосвітніх закладів Радивилівської об’єднаної громади останній дзвінок пролунав у вівторок, 29 травня.

А ось урочисте вручення документів про загальну середню освіту більшість випускників запланували провести 23 червня.  Це пов’язане з термінами проведення зовнішнього незалежного оцінювання і внесенням його остаточних результатів у шкільні атестати. За підсумками навчального року 2017-2018, святкову стрічку «Випускник» цього травня одягнули 274 старшокласники об’єднаної громади. З них 67  - учні одинадцятих класів. Найбільша їх кількість, уже традиційно, налічується у міських навчально-виховних комплексах. Цьогоріч навчання у одинадцятому класі завершує рівна кількість школярів – по 27 у обох міських НВК. Спостерігається деякий спад чисельності  одинадцятикласників у старостинствах об’єднаної громади: атестат про загальну середню освіту, зокрема, у Підзамчівській опорній школі одержуватимуть 6 учнів, у Дружбівській – 5, а у Немирівці всього 2. Більш масово прощаються із неповторним шкільним життям радивилівські учні у дев’ятому класі. От і цьогоріч отримати документи про базову середню освіту у загальноосвітніх закладах об’єднаної громади виявили бажання аж 207 учнів. Більшість з них сподіваються продовжувати навчання вже у професійних або середніх спеціальних закладах.

… У вівторок, 29 травня 2018 року у загальноосвітніх закладах  Радивилівської об’єднаної територіальної громади щемно заспівали свою пісню останні дзвінки. Привітання учням, вчителям, батькам з цієї нагоди висловив, зокрема, і голова об’єднаної територіальної громади М.А.Карапетян, який побував на  святі прощання із школою у Радивилівському НВК «школа№1-гімназія». Завершуючи навчальний рік, шкільні колективи, вже традиційно,  отримали від керівництва міської ради поповнення матеріально-технічної бази. Під час урочистих лінійок кожному загальноосвітньому закладу громади було презентовано, зокрема, сучасні аудиторні дошки, які будуть встановлені і використовуватимуться у навчальних кабінетах вже з 1 вересня нового навчального року.