Вже стала крилатою фраза  «…колишніх правоохоронців не буває». Одягнувши службовий мундир, кожен взяв на себе відповідальну і почесну місію - прийти на допомогу тим, хто зазнав біди.

Вже давно перебуває на заслуженому відпочинку, проте завжди в строю, з готовністю підставити плече та передати багатий життєвий досвід молодшим колегам полковник міліції, заслужений ветеран ОВС України Олександр Васильович Чепелюк.

Його особистий внесок у розвиток правозахисної служби краю більш, ніж вагомий. З 1983 по 1998 роки очолював тоді ще Радивилівський відділ міліції. За цей час О.В.Чепелюк зумів  професійно і якісно організувати роботу особового складу, доклав максимум зусиль, аби не допустити загострення криміногенної ситуації в межах міста та району, знаходив ефективні вирішення найзлободенніших і поточних питань, пов’язаних з дотриманням та охороною громадського правопорядку.

Півтора десятиліття після виходу на пенсію пропрацював керівником районного управління юстиції. Є адвокатом України.

З нагоди  Дня вшанування пенсіонерів і ветеранів органів внутрішніх справ міський голова Радивилівської об’єднаної територіальної громади М.А.Карапетян привітав заслуженого ветерана МВС України, подякувавши йому за багаторічну, сумлінну службу на сторожі закону.

«Ветерани — це, передусім, досвід. За роки в правоохоронних органах Ви, Олександре Васильовичу, пройшли справжню школу життя, часто ризикуючи власним здоров’ям і життям задля охорони спокою людей. Тепер на ваших плечах лежить не менш відповідальне, до того ж - почесне завдання - націлювати свої знання й досвід на виховання молоді», -  наголосив Микола Аракелович під час вітання.

Наталка Янчин