Комунальні негаразди, наче людські хвороби, мають здатність загострюватися саме в зимові місяці. Цей грудень, на жаль, лише доповнив безпомилкове народне спостереження. Минулого тижня аварійна ситуація трапилась у водоносній міській мережі  - на ділянці, прокладеній провулком О.Невського, неподалік від церковної огорожі.

Заглиблюючи ківш екскаватора в замерзлу землю, працівники ремонтної бригади Радивилівського КП «Комунальник» всього за один день виявили й ліквідували пошкоджену ділянку труби. Здавалося б, роботу вдалося завершити за дуже швидкі терміни. Натомість, як тільки відремонтовану ділянку водогону знову підключили до мережі, на аварійників чекала нова малоприємна несподіванка. На зношеній через довгі роки експлуатації чавунній поверхні сталося аж п’ять нових проривів.

Було оперативно прийнято рішення провести повну заміну зношеної ділянки водопроводу. Виконання земляних робіт на провулку О.Невського здійснювала відповідна техніка – трактор, екскаватор, асенізаційні машини. Працівники нашого підприємства замінили 150 метрів старої труби, що, в подальшому, на довгі роки забезпечить надійне постачання  води до людських осель, - так прокоментував завершення ремонтних робіт на аварійній ділянці директор КП «Комунальник» А.Ковальов.

Наталка Янчин