У неділю, 19 березня, Радивилівська об’єднана громада відзначатиме одну із найбільш значущих та урочистих дат в історії – 73-ю річницю визволення від німецько-фашистських загарбників.

Аби святкування пройшло гідно і організовано, у вівторок, 14 березня, відбулось засідання організаційного комітету, у ході якого було обговорено та затверджено відповідний план заходів.  У робочій нараді взяли участь голова об’єднаної громади М.А.Карапетян, його заступники В.М.Ісюк, О.В.Пастух, в.о. старост сіл об’єднаної громади А.Колдун, Л.Воронко, І.Крук, Л.Юсюк, представники ветеранських організацій Радивилівщини В.А.Бондар, Д.К.Воронко, працівники структурних підрозділів міської ради В.Маркович, І.Киричук. Учасниками організаційного комітету було узгоджено терміни впорядкування територій, прилеглих до пам’ятників та обелісків героям-визволителям, Меморіалу Слави та військового кладовища, досягнуто спільного рішення напередодні урочистостей відвідати оселі безпосередніх учасників бойових дій, які проживають на території об’єднаної громади, та вручити кожному з сивочолих фронтовиків продуктові набори. Голова районної ветеранської організації В.А.Бондар висловив пропозицію в рамках недільного святкування організувати символічну акцію об’єднання поколінь захисників-визволителів, висадивши вздовж Алеї Слави, що міському парку, кущі калини. За задумом, їх під час акції спільно закладуть солдатські руки, які захищали від ворога нашу землю більш як сім десятиліть тому, і  руки тих, які вже в наш час її суверенність на українському сході боронили від російської агресії.

За результатами засідання організаційного комітету було дано ряд доручень керівникам служб та відомств, які задіяні у підготовці та проведенні святкувань. Зокрема, відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту міської ради доручено організувати тематичні екскурсії учнівської молоді в історичний музей. В загальноосвітніх навчальних закладах громади намічено провести єдиний урок мужності за участю представників ветеранських організацій, а також провести відкриту першість КДЮСШ з баскетболу за участю команди Радивилова та запрошених команд з Бродів, Золочева, Буська.