25 травня 2017 року  відбувся  обласний фестиваль-конкурс хореографічних колективів "Веселі закаблуки" серед учнів навчальних закладів Рівненщини. Засновником та організатором фестивалю-конкурсу є управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації.

Проводився конкурс з метою розвитку і популяризації дитячої хореографії, підтримки талановитих хореографів, окремих виконавців та колективів, естетичного виховання учнівської молоді засобами хореографічного мистецтва.

Радивилівську ОТГ на  «Веселих закаблуках» у номінації «сучасний танець» презентував зразковий хореографічний ансамбль «Перлинки» Радивилівського міського Будинку школяра, який представив на розсуд журі 2 танцювальні композиції у кожній віковій категорії.

У результаті шановне журі високо оцінило вдалий виступ колективу. За танцювальну композицію «Страусине рандеву» наші «Перлинки» отримали

І місце, а за танцювальну композицію «Повертайся додому живим» зразковий хореографічний колектив здобув ІІІ місце, серед 10 колективів-суперників.

Радивилівщина пишається досягненнями цього чудового колективу та талантом керівника – Валентини Віталіївни Вітковської, у якої багато нових творчих задумів. Велику фінансову підтримку надали батьки учасників колективу, що дало змогу нашим дітям показати свою майстерність на обласній сцені.