Як і в кожному з центральних сіл об’єднаної територіальної громади,  в жителів Башарівки -  своя маленька передсвяткова втіха. Цьогоріч тут вперше встановили головну, красиво прикрашену, новорічну ялинку.

Те, що міським жителям уже давно не в дивовижу, в окремих населених пунктах  викликає привід навіть організувати пишне свято. Мова йде про встановлення в Башарівці, Немирівці, Підзамчому, Дружбі головної сільської ялинки. Така приємна подія викликала щире захоплення, світлу передноворічну радість чи не всіх жителів населених пунктів, і покликала з домівок – на урочисте відкриття. Бо досі ялинки тут ставили, традиційно, кожен у своєму домі, або шкільному актовому залі. А цієї зими в селах відбулись такі от приємні переміни.

…Під засніжену завісу року, що добігає свого кінця, аби привітати кожну сільську громаду з чудовими зимовими  святами, і, заодно, взяти участь в урочистому відкритті новорічних ялинок побував голова об’єднаної територіальної громади М.А.Карапетян. Засвічуючи різнокольорові гірлянди, він побажав усім жителям нових, кращих перемін у році, що наступає. Така яскрава подія на тлі зимового вечора майже в кожнім селі завершувалась красивими концертами, які організовувала  сільська молодь. 

Наталка Янчин