В середу, 17 травня ц.р. о 14 год. 00 хв. в залі засідань міської ради по вул.Парковій,5 у м.Радивилів відбудеться спільне засідання постійних комісій по підготовці до чергової, двадцять першої сесії. На порядку денному:

1. Про  Звіт міського голови про підсумки роботи Радивилівської міської ради та її виконавчого комітету за 2016 рік

2. Про міську програму підтримки учасників антитерористичної операції, членів їх сімей  та родин мобілізованих –  жителів Радивилівської об’єднаної територіальної громади .

3. Про міську Програму відпочинку та оздоровлення дітей на 2017-2021 роки.

4. Про Програму запобігання  виникненню  лісових пожеж  та забезпечення їх ефективного  гасіння  на період  2017-2021 років на території Радивилівської ОТГ

5. Про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік.

6. Про  надання дозволу КП «Комунальник» на списання з балансу багатоквартирних будинків.

7. Про передачу на баланс КП «Комунальник»  фонтану та бювету та міського туалету.

8. Про надання згоди на організацію співробітництва  Радивилівської об’єднаної територіальної громади з територіальними громадами Радивилівського  району.

9. Про надання дозволу на розроблення і затвердження детального плану території.

10. Про дозвіл на  викуп земельної ділянки несільськогосподарського призначення.

11. Про надання  дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та проекту  із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

12. Про затвердження технічної  документації  із  землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та проекту землеустрою щодо відведення  земельних ділянок та надання земельних ділянок  в оренду.

13. Про внесення змін в рішення міської ради. 

14. Про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)у власність.

15. Про надання  дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості) у власність.

16. Про звернення депутатів Радивилівської міської ради ОТГ.

17. Про внесення змін до Плану діяльності Радивилівської міської ради  з підготовки проектів регуляторних актів на 2017  рік.

18. Про встановлення обмежень щодо загального водокористування  на водних об’єктах міста.

19. Різне.