Прощання з першим шкільним підручником-другом «Букварем» відбулось позавчора, у середу,  в учнів 1-Г класу Радивилівського НВК «школа№2-ліцей».

 Кажуть, кожен великий шлях починається з маленького кроку. Саме свято Букваря увінчує дуже важливий крок у житті наймолодших учнів - завершення першого року їх навчання у школі.

  • Здається, ще нещодавно вересень кликав цих несміливих першачків на уроки. Та швидко проминули насичені місяці за партами, і сьогодні наші дітки вже багато чого навчилися, знають усі літери, вміють читати й писати, - першою розпочала свято класний керівник В.В.Форемна.  А її святково причепурені вихованці не могли дочекатися своєї черги, аби віршувати й співати, розповідаючи батькам та гостям про перші кроки шкільною стежечкою, як і про знайомство з найголовнішим підручником шкільної бібліотеки «Букварем».

«У нашій школі традиційно проходить красиве свято прощання з «Буквариком», який рік за роком відмикає двері першокласникам  у світ літер і звуків, навчає читати, знайомить з новими словами, казковими героями. Попереду на них чекає ще багато непрочитаних книжок, тож побажаємо нашим діточкам якомога краще відпочити на літніх канікулах, які чекають попереду, набратися сил, і ще більш допитливими повернутися за парти у вересні!», - з напутнім словом до наймолодших учнів звернувся директор школи-ліцею Д.Д.Денисюк.

«Не кожен випускник одинадцятого класу, закінчуючи навчання, одержує за свої успіхи золоту медаль. А вас усіх чекає така почесна відзнака», - потішила малечу мама учениці 1-Г класу Н.Єрмілова. І дарма, що усі ті медалі можуть розтанути в рученятах, бо виготовлені з шоколаду. Як було видно, майбутнім другокласникам вони видалися приємнішим презентом, ніж той, що за нього так вболівають випускники у шістнадцять…

Наталка Янчин