Дружбівському дитсадочку придбають нові гойдалки. А для вулиць – надвірні ліхтарі.

Фінансування цілого переліку соціально-важливих об’єктів сіл об’єднаної громади депутати міської ради підтримали, проголосувавши за відповідні проекти рішень під час роботи одинадцятої (позачергової) сесії Радивилівської міської ради. Засідання відбулось цього понеділка, 21 листопада.

На порядок денний було винесено питання про внесення змін до Башарівського, Дружбівського, Немирівського сільських бюджетів, а також змін до міського бюджету на 2016 рік.

За рахунок перевиконання власних доходів депутати підтримали ініціативу в.о. старост збільшити доходи та видатки загальних фондів сільських бюджетів. Згідно затвердженого обсягу видатків, 16 000 гривень виділено, зокрема,  для Дружбівського дитсадочка – на придбання ігрових майданчиків. Не менш радісна новина у громади села Гаї-Лев’ятинські: більш як сімдесят тисяч гривень отримає сільський клуб на капітальний ремонт перекриття аварійного даху. Адже багато років ремонтники не переступали порогу закладу, де проходять святкування найбільш знакових подій в житті сільської громади, наголосила депутат С.Горобець. Тож є сподівання, що прикрашена новорічна ялинка збере тамтешню молодь та дітей вже у оновленому сільському клубі.

Наталка Янчин