Увечері, на свято Миколая Чудотворця, головна  новорічна ялинка Радивилова продемонструвала містянам красу вечірнього світлодіодного вбрання.

Щоб ялинка милувала погляд і створювала належний святковий настрій гостям та жителям міста, у міській раді подбали про її належний зовнішній вигляд: ялинці докупили іграшок та світлових прикрас.

Урочисте відкриття на площі Незалежності розпочав голова об’єднаної територіальної громади М.Карапетян. Вихованці Радивилівського Будинку школяра підготували для святкову програму всіх, хто прийшов помилуватися світловими ефектами ялинки на фоні святкового вечора. Привітати і дорослих, і дітей з початком зимової феєрії свят навідався й головний герой дня – перевдягнений Чудотворець Миколай. Гуртківці «школярика» подарували на імпровізованій засніженій сцені біля ялинки кілька художніх номерів.

Під дзвінкоголосий дитячий спів в думки кожного глядача приходило радісне усвідомлення того, що дуже скоро наше місто порине у яскравий вир новорічних вражень, у свято Різдвяної коляди!

Наталка Янчин