МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

військового комісара

Радивилівського районного військового комісаріату

26.02.2018                                                   м. Радивилів                                                         № 22

Про призов громадян на строкову військову службу

  1. На підставі Закону України “Про військовий обов'язок і військову службу, Указу Президента України від 15 лютого 2018 року №33/2018 “ Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2018 році ” в квітні-травні 2018 року буде проводитись черговий призов на строкову військову службу громадян 1991 - 2000 років народження.
  1. Явці до призовної дільниці Радивилівського району для призову на строкову військову службу підлягають усі громадяни 2000 року народження, яким в період чергового призову виповниться 18 років, а також громадяни, які народилися у 1991-1999 роках, у яких закінчилася відстрочка від призову, або які не призвані раніше на строкову військову службу за різних обставин.
  1. Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу, зобов'язані прибути за адресою: місто Радивилів, вулиця Садова, 4, військовий комісаріат (поліклініка Радивилівської районної лікарні, каб. № 46) у встановлений час з документами, що зазначені в повістках. Громадяни, які не отримали особистих повісток для проходження призовної комісії, зобов'язані прибути до районного військового комісаріату до 11 квітня 2018 року та мати при собі документи, які засвідчують особу.
  1. Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території Радивилівського району, зобов'язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з'явитися у районний військовий комісаріат для проходження призовної комісії.
  1. На підставі Закону України “Про військовий обов'язок і військову службу ” керівники підприємств, установ, організацій, в тому числі навчальних закладів, незалежно від їх підпорядкування і форми власності, зобов'язані відкликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовну дільницю.
  1. Громадяни, які ухиляються від призову і не з'являються за повісткою до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно з чинним законодавством.
  1. Наказ довести до керівників житлово-експлуатаційних організацій, підприємств, установ, організацій, навчальних закладів, а також до виконавчих органів міської та сільських рад району.

 

ТВО військового комісара

Радивилівського районного військового комісаріату

підполковник                                                                   (підпис)                                                   С.А.ВОРОБЕЙ