Немає жодної галузі, жодної людини, яка б не жила молодістю. Тому і спортивне життя міста має своїх чемпіонів, а також щоразу відкриває їх нові імена. Присвячений святкуванню Дня молоді, в місті відбувся чемпіонат з настільного тенісу.

На це спортивне дійство у приміщення міського центру служб для дітей, сім’ї та молоді прибули 17 спортсменів, в числі яких – 12 дорослих і 5 школярів, які майстерно володіють ракеткою та демонструють чудові результати у тенісних матчах.

Забігаючи наперед, хочеться відзначити високий рівень організації недільних змагань: в числі тих, хто доклав зусиль, аби спортивна зустріч пройшла на високому рівні, і міський житель, керівник гуртків Радивилівського будинку школяра Валерій Булига.

Змагання за першість міста з настільного тенісу підкріплювала гостра, безкомпромісна боротьба, кожен учасник виявляв бажання стати переможцем та продемонструвати високу техніку гри.

Першими за тенісний стіл вийшли молодші учасники, і перше місце у цій віковій категорії виборов Артем Булига, друге місце – Віктор Головчук, третє – Микола Пуха, Богдан Мисик був четвертим, а Станіслав франко – п’ятим.

Дорослі ж тенісисти розпочали дуелі у одиничних розрядах. Тут бій точився за кожне очко, за кожну подачу, а високу спортивну напругу під час матчів виказували краплі поту на обличчях учасників. За результатами гри, перше місце виборов Валерій Булига, другим був Ярослав Ратинський, третє – Сергій Федюшин, четверте – Юрій Франко, п’яте – Володимир Крук, шосте – Ігор Морозюк, сьоме – Сергій Курій, восьме – Едуард Хребтієвський, девяте – Назар Шевченко, десяте – Сергій Дейнека, одинадцяте – Сергій  Санніков, дванадцяте – Олександр Мельничук. Дуже цікаво і емоційно пройшли змагання у чоловічих парних розрядах. За їх підсумками, перше місце виборола пара В.Булига-Я.Ратинський, друге місце – С.Федюшин-Е.Хребтієвський, третє місце  - Ю.Франко-С.Курій.