Відповідно до затвердженого графіку, першого та другого листопада голова міської ради М.А.Карапетян провів виїзні дні прийому громадян у старостинських  округах об’єднаної громади.

Безпосереднє спілкування з людьми є тим найбільш дієвим інструментом по вивченню та вирішенню злободенних проблем її життєдіяльності. Тож, з метою компетентного вирішення особистих та колективних звернень, а також задля надання необхідної консультативної допомоги населенню, до участі у виїзних прийомах громадян долучились також керуючий справами виконавчого комітету Радивилівської міської ради С.В.Гуща та заступник голови з гуманітарних питань О.В.Пастух.

Більшість питань, адресовані міському голові жителями сіл Дружби, Немирівки, Башарівки, Підзамчого, де була організована виїзна приймальня, стосувалися як надання адресної допомоги на лікування, вирішення складних соціально-побутових умов, так і куди більш важливих сторін життєдіяльності територіальної громади: стану інфраструктури, покращення логістики, тощо.  Зокрема, у Підзамчому обговорювались перспективи якнайшвидшого освітлення сільських вулиць та питання реконструкції існуючого дитсадка. Цей дошкільний заклад вже не один рік перебуває в аварійному стані, а кошторис на його модернізацію сягає вражаючої суми – більш, як 5 млн.гривень. У с.Копанях відвідувачі порушували проблему нерегулярного автобусного сполучення, а в Башарівці просять розглянути можливість відкриття додаткової групи перебування дітей на базі діючого дитсадка.

Найбільш актуальні питання міський голова взяв на особистий контроль. Ті звернення громадян, які потребують детального вивчення, будуть опрацьовані працівниками відповідних структурних підрозділів міської ради.