В переддень найулюбленішого багатьма свята в році у КЗ "Радивилівський МБК" відбувся яскравий мистецький захід - інсценізація зимової історії про Снігову Королеву.

Відомий сюжет вдало доповнили своїми талановитими виступами вихованці місцевих дитячих зразкових хореографічних колективів "Калейдоскоп" (керівник Яна Гуска) та "SOUL ART" (керівник Кароліна Паскаль).

У щасливий фінал казки , під оплески залу, із привітаннями завітав і головний персонаж тематичного свята - Чудотворець Миколай.

Він побажав злагоди та достатку кожній родині, а нашій славній Україні - переможного миру та процвітання.

Святкову подію підзарядили відмінним настроєм веселі аніматори. Вони майстерно творили наймолодшим візерунки із дитячих розваг - а це і конкурси, і рухливі ігри, і естафети, організовані перед початком вистави.

У холі Будинку культури діяла вітрина сувенірів та ялинкових іграшок, які під час майстер - класів власноруч виготовили працівники міського Будинку культури разом з керівниками клубів- філіалів.

Стильні новорічні прикраси вручали усім дітям, які стали гостями "Доброї казки на Миколая"

Кожна багатолюдна мистецька подія в громаді у час війни спрямована на благодійність задля перемоги й миру та підтримку наших незламних військових.

А, отже, не став винятком і сьогоднішній захід: усі виручені від показу вистави кошти будуть використані на допомогу ЗСУ.