ЖИТЕЛЬКА С.ПІДЗАМЧЕ РАДИВИЛІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ВАЛЕНТИНА ДУДКІНА

На звичайній швейній машині в домашніх умовах майстриня уже виготовила не один десяток якісних та зручних спецжилетів. Усі вони відправлені військовим, які сьогодні власною мужністю і відвагою пишуть новітню історію України.

Про те, як у воєнний час змінились виробничі пріоритети, пані Валентина розповідає з великою вдячністю всім, хто підтримує її у цій справі.

- Коли вирішили шити розвантажувальні жилети, то постало питання закупівлі тканини. Розмістили допис у соцмережах. Люди, наші односельчани, знайомі, всі небайдужі почали перерахунок коштів. Спасибі кожному, хто долучився. Впевнена, що Господь віддячить сторицею за ці пожертви, - каже умілиця швейної справи. - Таким чином вдалось придбати рулон матеріалу та необхідну фурнітуру. Закипіла робота. Один такий спецжилет для військових руками підзамчівської волонтерки виготовляється за 1-2 дні. Досвіду виготовлення таких елементів одягу для військових до воєнного часу пані Валентини не мала. Цими знаннями з нею охоче поділилась радивилівська швачка.

Наразі в домашній майстерні Валентини Дудкіної вже пошито 11 розгрузок, та 10 бронежилетів.

- Просимо в Бога сили, щоб нам вдалось пошити їх ще більше, - каже жінка. - Я не пройшла осторонь такої ініціативи, яку запропонували односельці. На війну уже забрали двох моїх братів, чоловіка сестри, племінника та хрещеника. Тому робимо все можливе, аби нашим військовослужбовцям було максимально комфортно виконувати бойові завдання. Боронити рідну землю від ворога.

Ми бажаємо якнайшвидшої перемоги та миру в Україні. Щоб повернувся кожен з наших захисників живий-здоровий, -

по-материнському турботливо зауважує жінка.

Кошти збираємо надалі. За цим рахунком – 4149499138021694 – тривають перекази. А ми будемо продовжувати розпочате. Аж до ПЕРЕМОГИ!