В РАДИВИЛІВСЬКУ ГРОМАДУ НАДІЙШОВ ГУМАНІТАРНИЙ ВАНТАЖ ІЗ ЗАКАРПАТТЯ: А САМЕ ІЗ М.ПЕРЕЧИНА, З ЯКИМ РАДИВИЛІВ ПІДТРИМУЄ ПАРТНЕРСТВО ІЗ ГРУДНЯ 2017 РОКУ.

У гуманітарному вантажі, переданому у Радивилів, найнеобхідніші речі, що потрібні людям в умовах війни: їжа, дитяче харчування, підгузки, медикаменти та інше. Усе це перенаправлять у регіони на схід країни.

Міський голова Радивилівської територіальної громади зазначив, що у нашому місті частково залишать лише те, чого вкрай потребують місцеві лікарі та захисники тероборони.

Міський голова подякував Перечинській територіальній громаді та її очільникам за оперативну співкоординацію в організації цієї благодійної допомоги. Адже у цей складний для країни момент гуманітарна логістика підтримує життєзабезпечення людей, які постраждали від кривавої і повномасштабної воєнної агресії РФ.

Співпраця між обома територіальними громадами триває із моменту впровадження реформи децентралізації. Як міста-побратимами Радивилів та Перечин увесь цей час взаємодіяли у економічній, соціальній, культурній і освітній сферах.

Нині ж, коли Україна тримає оборону від воєнного вторгнення російських окупантів, територіальні громади об’єдналися, щоб допомагати людям, які цілодобово рятуються в укриттях від ворожих обстрілів. Потребують їжі, води, ліків, елементарних для життя речей.