​​​​​​​Рішення сесії Радивилівської міської ради № 321 від 30 червня 2021 року "Про затвердження норм та калькуляції витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію в Радивилівську міську раду та її виконавчі органи"

Завантажити документ

У К Р А Ї Н А

РАДИВИЛІВСЬКА МІСЬКА РАДА 

РАДИВИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ   РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(Пленарне засідання чергової одинадцятої сесії  VІІІ скликання)

 

 

Р І Ш Е Н Н Я 

від 30 червня 2021 року                                                                                             № 321

 

Про затвердження норм та калькуляції витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію в Радивилівську міську раду та її виконавчі органи

 

            Керуючись ст. ст. 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,   ч. 3 ст. 21 Закону України «Про доступ до публічної інформації», Постановою Кабінету Міністрів України № 740 від 13.07.2011 «Про затвердження граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію» (із змінами), в зв’язку з збільшенням кількості запитів на інформацію, що подаються в міську раду та її виконавчі органи, видатків з міського бюджету на зазначені цілі, за погодженням з постійною комісією міської ради з питань бюджету, фінансів, соціально - економічного розвитку, житлово-комунального господарства,  комунальної власності, підтримки підприємництва,  майнової політики та приватизації, міська рада

вирішила :

1. Затвердити норми та калькуляцію витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію в Радивилівську міську раду та її виконавчі органи ( додається).

2. Визнати таким, що втратило чинність рішення Радивилівської міської ради № 208 від 10 лютого 2017 року «Про затвердження норм витрат на копіювання, друк  та сканування документів, що надаються за запитом на інформацію в Радивилівську міську раду та її виконавчі органи».

 

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань регламенту, депутатської, діяльності, етики, законності, правопорядку, регуляторної політики  (Галина БОГУН) та керуючого справами виконавчого комітету міської ради Серігя ГУЩУ.

 

 

 

Міський голова                                                           Микола КАРАПЕТЯН

 

 

           Додаток

                              до рішення міської ради

від 30.06.2021 № 321

 

НОРМИ
 та калькуляція витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію в Радивилівську міську раду та її виконавчі органи

 

Послуга, що надається

норми витрат

Копіювання або друк копій документів формату А4 та меншого розміру (в тому числі двосторонній друк)

0,2 відсотка розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб за виготовлення однієї сторінки

Копіювання або друк копій документів формату А3 та більшого розміру (в тому числі двосторонній друк)

0,3 відсотка розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб за виготовлення однієї сторінки

Копіювання або друк копій документів будь-якого формату, якщо в документах поряд з відкритою інформацією міститься інформація з обмеженим доступом, що потребує її відокремлення, приховування тощо (в тому числі двосторонній друк)

0,5 відсотка розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб за виготовлення однієї сторінки

Виготовлення цифрових копій документів шляхом сканування

0,1 відсотка розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб за сканування однієї сторінки


Примітка


Розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб за виготовлення однієї сторінки встановлюється на дату копіювання або друку документів.

 

 

Калькуляція витрат з друку  та  копіювання одного документа формату А 4 та меншого розміру (в тому числі двосторонній друк)

 

Середня ринкова вартість чорно- білого картриджа для копіювальної техніки формату А 4 - 1000 гривень.

 

Кількість копій ( друку) документів формату А 4 , або меншого розміру ¸ яка може бути виготовлена  за допомогою одного картриджа – 500 аркушів.

 

Вартість експлуатаційних витрат картриджа до копіювальної техніки з друку  та  копіювання одного документа формату А 4 та меншого розміру (в тому числі двосторонній друк) – 1000 грн./500  аркушів = 2 грн. що станом на 01 січня 2021 року становить – 0,08 % прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

 

Середня вартість одного аркуша паперу формату А – 4 – ( 90 гривень ( вартість однієї  пачки паперу , що містить 500 аркушів)) = 90/500 = 0,2 грн., що станом на 01 січня 2021 року становить – 0,008 % мінімальної заробітної плати.

 

Середній розмір однієї години оплати праці посадової особи Радивилівської міської ради становить 78, 62 гривень.

 

Середня кількість часу необхідна для пошуку та копіювання ( друку)  одного документа працівником 5 хвилин;

 

Вартість роботи з пошуку та копіювання ( друку)  одного документа формату А – 4 працівником ( по відношенню до розміру прожиткового мінімуму ) 78, 62 грн./60 хвилин х 5  = 6, 55  грн.,  що станом на 01 січня 2021 року становить – 0, 28 % прожиткового мінімуму для працездатних осіб станом на 1 січня 2021 року.

 

Вартість копіювання ( друку)  одного документа формату А – 4  станом на 01 січня 2021 року у відсотках становить – 0,08+0,008 + 0,28 = 0,36 % прожиткового мінімуму для  працездатних осіб.

 

Калькуляція  витрат на копіювання або друк копій документів формату А3 та більшого розміру (в тому числі двосторонній друк)

 

Середня ринкова вартість чорно - білого картриджа для копіювальної техніки формату А 3 - 1200 гривень.

 

Кількість копій ( друку) документів формату А 3 , або меншого розміру ¸ яка може бути виготовлена  за допомогою одного картриджа – 500 аркушів.

 

Вартість експлуатаційних витрат картриджа до копіювальної техніки з друку  та  копіювання одного документа формату А 3 та меншого розміру (в тому числі двосторонній друк) – 1200 грн./500  аркушів = 2, 4  грн. що станом на 01 січня 2021 року становить – 0,10 % прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

 

Середня вартість одного аркуша паперу формату А – 3 – ( 300 гривень ( вартість однієї  пачки паперу , що містить 500 аркушів)) = 300/500 = 0,6 грн., що станом на 01 січня 2021 року становить – 0,02 % мінімальної заробітної плати.

 

Середній розмір однієї години оплати праці посадової особи Радивилівської міської ради становить 78, 62 гривень.

 

Середня кількість часу необхідна для пошуку та копіювання ( друку)  одного документа працівником 5 хвилин;

 

Вартість роботи з пошуку та копіювання ( друку)  одного документа формату А – 3 працівником ( по відношенню до розміру прожиткового мінімуму ) 78, 62 грн./60 хвилин х 5  = 6, 55  грн.,  що станом на 01 січня 2021 року становить – 0, 28 % прожиткового мінімуму для працездатних осіб станом на 1 січня 2021 року.

 

Вартість копіювання ( друку)  одного документа формату А – 3  станом на 01 січня 2021 року у відсотках становить – 0,10+0,02 + 0,28 = 0,4 % прожиткового мінімуму для  працездатних осіб.

 

Калькуляція витрат на копіювання або друк копій документів будь-якого формату, якщо в документах поряд з відкритою інформацією міститься інформація з обмеженим доступом, що потребує її відокремлення, приховування тощо (в тому числі двосторонній друк)

 

Середня кількість часу необхідна для пошуку та копіювання ( друку)  одного документа працівником якщо в документах поряд з відкритою інформацією міститься інформація з обмеженим доступом, що потребує її відокремлення, приховування тощо (в тому числі двосторонній друк) –  10 хвилин.

 

Вартість роботи з пошуку та копіювання ( друку)  одного документа формату працівником ( по відношенню до розміру прожиткового мінімуму ) 78, 62 грн./60 хвилин х 10  = 13,10   грн.,  що станом на 01 січня 2021 року становить – 0, 57 % прожиткового мінімуму для працездатних осіб станом на 1 січня 2021 року.

Вартість копіювання або друку копій документів будь-якого формату, якщо в документах поряд з відкритою інформацією міститься інформація з обмеженим доступом, що потребує її відокремлення, приховування тощо (в тому числі двосторонній друк) формату:

 

 А-4 становить (0,08+0,008 + 0,57) = 0,65 % прожиткового мінімуму для працездатних осіб станом на 01 січня 2021 року.

 

 

А-3 становить 0,10 + 0,02 + 0,57 = 0,69 % прожиткового мінімуму для працездатних осіб станом на 1 січня 2021 року.

 

Калькуляція витрат з виготовлення цифрових копій документів шляхом сканування

           

Середній розмір однієї години оплати праці посадової особи Радивилівської міської ради становить 78, 62 гривень.

 

Середня кількість часу необхідна для пошуку та копіювання (друку)  одного документа працівником 5 хвилин.

 

Вартість витрат з виготовлення цифрової копії документа  шляхом сканування

 працівником ( по відношенню до розміру прожиткового мінімуму ) 78, 62 грн./60 хвилин х 5  = 6, 55  грн.,  що станом на 01 січня 2021 року становить – 0, 28 % прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

 

 

Міський голова                                                     Микола КАРАПЕТЯН

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних