Радивилівська міська рада об'єднана територіальна громада
Радивилівський район, Рівненська область

Сторінка на стадії наповнення.

В пам'ять про загиблих під час Революції Гідності

Дата створення: 16:59 21.11.2016

Радивилівщина молилась, вшановуючи пам'ять загиблих під час Революції Гідності та в ході проведення антитерористичної операції

У Рівному обговорили законодавчі засади здійснення публічних закупівель для забезпечення потреб територіальних громад

Дата створення: 17:05 14.11.2016

11 листопада у Рівному відбувся практикум із застосування законодавства законодавства на тему: «Законодавчі засади здійснення публічних закупівель для забезпечення потреб територіальних громад».

Творчість – у візерунку, слові, польоті думки

Дата створення: 16:16 14.11.2016

У світлиці історичного музею відбулась виставка робіт талановитої  майстрині, поетеси Наталії Василівни Кухарук з с.Круки. Захід було приурочено Міжнародному дню вишивальниці, який відзначається щорічно, 10 листопада.

До відома депутатів міської ради!

Дата створення: 12:52 14.11.2016

До Дня ветеранів органів МВС України

Дата створення: 15:58 10.11.2016

Вже стала крилатою фраза  «…колишніх правоохоронців не буває». Одягнувши службовий мундир, кожен взяв на себе відповідальну і почесну місію - прийти на допомогу тим, хто зазнав біди.

Думку громади не залишати поза увагою

Дата створення: 17:14 09.11.2016

Минулої п’ятниці під час роботи позачергової десятої сесії Радивилівської міської ради депутати розглянули звернення «Про погодження клопотання щодо приведення існуючого поділу лісів на категорії та виділення особливо захисних лісових ділянок по постійних користувачах Радивилівського району».

З вітаннями до тих, хто творить свято

Дата створення: 17:29 08.11.2016

  Споконвіку пісня й танок, музика й слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками національної самобутності нашого народу, оберегами його історичної пам’яті. Це творче багатство з покоління в покоління переймають у спадок і жителі нашої громади. Сьогодні на Радивилівщині блискуче працюють, прикрашають різноманітні урочистості своїм талантом аматорські колективи, а також  колективи, які щоденною наполегливою працею й творчим неспокоєм, відточуючи Божу іскру, здобули високі звання народних, зразкових. Захоплення їх щирістю та професіоналізмом щоразу виливається у щирі овації: місцеві артисти уміють торкнутися серця глядача, подарувати святковий настрій, залишити приємні спогади.

РАДИВИЛІВСЬКЕ БЮРО ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

Дата створення: 15:11 07.11.2016